Tantrická masáž

image14

Tantra je filozofický směr života. Důležitou roli v tomto směru hraje láskyplný vztah k lidem, ke světu, ale hlavně k sama k sobě.

Tantrická masáž je smyslná masáž, kde se masíruje úplně celé tělo. Celý koncept masáže je prováděn tak, aby se člověk naprosto uvolnil a měl možnost své tělo prožít naplno. Skrze své fyzické tělo se díky tantrické masáži může člověk dostat do kontaktu se svým energetickým tělem a cítit uvolnění a potěšení v každé buňce. Takový stav se buduje díky dýchacím technikám a také díky intimní masáži, při které vzniká vzrušení a energie, která se masáží rozproudí do celého těla. Orgasmus je pak přirozenou součástí masáže. Každý dotek by měl být láskyplný, vědomý a hluboký.  


Tantrická masáž je jeden ze způsobů, jak prožívat skrze dotek sám sebe na více úrovních. Masáž můžeme vnímat i jako určitou cestu k sebepoznání. Každý člověk se po masáži cítí opravdu odpočinutý a nabitý energií. Při celé masáži s vámi masér či masérka nepracuje jen rukama, ale pracuje i svoji myslí. Vědomě a láskyplně se vás dotýká a rozvádí vaši životní energii úplně do celého těla.  

Více informací včetně ceníku naleznete na našich stránkách www.nejlepsimasaz.cz/tantricke-masaze