Kariéra masérky

Na tuto pozici, hledáme dívky a ženy, které naplňuje práce s lidmi, kteří mají chuť se učit novým věcem, a kteří mají zájem se posouvat v životě dál. Tato práce je finančně velmi dobře ohodnocena. Zároveň je velmi příjemná a kreativní. Můžeme zaručit naprostou anonymitu a diskrétnost, aby se u nás každá masérka cítila maximálně spokojeně. 

Co požadujeme ?

Věk od 18 let podmínkou. Zodpovědnost a spolehlivost. Výhodou je znalost AJ či dalších cizích jazyků. Příjemný vzhled, empatii a přátelský přístup k lidem. Chuť učit se novým věcem a dále se profesně rozvíjet. Výhodou, ne však podmínkou, je zkušenost s libovolným typem masáže či absolvování akreditovaného kurzu sportovní masáže se státní závěrečnou zkouškou.

Kariéra modelky 

Díky probíhající pandemii covid 19 a vládním omezením, které lidi vážou doma a způsobili přechodné uzavření masážních salónů. Jsme se poměrně rychle dokázali přeorientovat i do online prostředí. Dívkám děláme manažery, servis, marketing a případně i kompletní správu sociálních sítí a dalších prostředí a komunit, kde mohou získávat klienty a dělat lehký erotický obsah. Formou fotek a vidí na internetu. Chat s klienty případně i live chat s kamerou atd. Zaplatíme veškeré počáteční náklady a nákladnou investici do reklamy. Především díky i právě pandemii covid vidíme v tomto prostředí obrovský potenciál a budoucnost neboť jediným jeho limitem je v podstatě počet obyvatel na naší planetě. Díky moderním technologiím a digitalizaci světa předpokládáme, že se tímto směrem bude ubírat budoucnost. Při větším úspěchu z toho souvisí i další benefity jako spolupráce a reklama od různých firem.  

Co požadujeme?

Věk od 18 let podmínkou. Nebát se nahoty a nestydět se. Být ráda v centru pozornosti a ukazovat se. Být milá a komunikativní fotogenická a nebát se prorazit v tomto odvětví. Nemusíme působit v ČR a celé toto odvětví je primárně pro americký, skandinávský, a německy mluvící trh nicméně již požadujeme dodávání obsahu se zahrnutím obličeje.  

Co můžete očekávat?

Flexibilní pracovní dobu. Přátelské a férové jednání. Zajištění klientely a marketingu a veškerého servisu a know-how. Příjemné pracovní prostředí s moderně zařízeným interiérem. Proškolení v oblasti erotických i jiných masáží. Zajištění vybavení a marketingu pro maximalizaci vašich příjmů, tedy i zajímavé finanční ohodnocení, měsíční výdělek kolem 100 000 Kč a více. Možnost jako hlavní zdroj příjmů, nebo vedlejší příjem například pro studentky či maminky na mateřské dovolené.